ПРОГНОЗУВАННЯ БІОЛОГІЧНОЇ ДІЇ S-ІЗОПЕНТЕНІЛ ПОХІДНИХ 1,2,4-ТРИАЗОЛ-3-ТІОНУ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2414-0260.2021.2.68-73Анотація
Гетероциклічна система 1,2,4-триазолу є широко відомою завдяки багатьом сферам її застосування, оскільки ядро триазолу входить до складу фармацевтичних препаратів, засобів захисту рослин та фотоемульсій.
У попередніх роботах нами було доведено цінні властивості як похідних ядра 1,2,4-триазол-3-тіону, так і їх тіоретерів та конденсованих солей. Метою даного дослідження є провести зворотній віртуальний скринінг та молекулярний докінг раніше неописаних ізопентенільних тіоетерів 1,2,4-триазолу, а також оцінити можливості їх застосування.
В рамках поточного дослідження нами досліджено синтезовано ізопентенільні тіоетери 1,2,4-триазолу, спрогнозовано їхню біологічну активність, виявлено спільну противірусну активність, проаналізовано взаємодії в активному сайті людського риновірусу В14 та показано, що флюоровмісний тіоетер володіє кращими показниками щодо дії на кристалічну структуру вірусу.
Ключові слова: 1,2,4-триазол-3-тіон; противірусна активність; молекулярний докінг; риновірус В14.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ліцензування
Стаття та будь-який пов’язаний з нею опублікований матеріал поширюється за ліцензією Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0)
Умови цієї ліцензії не впливають на права автора чи іншого творчого виконавця захищати цілісність і право власності на свою роботу.
Авторське право на макет журналу та обкладинки повністю належить ДВНЗ "Ужгородський національний університет".
Весь контент публікується добросовісно, і думки, висловлені авторами, є тільки їхніми та не обов’язково відображають точку зору ДВНЗ "Ужгородський національний університет".
Автори надають редакційно-видавничому відділу ДВНЗ "Ужгородський національний університет" ліцензію на публікацію статті та ідентифікують себе як першовидавця.
Авторське право
Авторські права на будь-яку статтю зберігаються за автором(ами).
Публікацію статті мають схвалити всі автори та відповідальні органи інститутів, в яких виконувалося дослідження, якщо такі є.
Автори можуть уповноважити одного зі своїх співавторів діяти від їхнього імені та бути автором-кореспондентом, який відповідає за листування з редакційною командою журналу.
Автори можуть надати будь-якій третій стороні право вільно використовувати статтю за умови зазначення авторів та належного оформлення цитування.