КОЛОЇДНІ РОЗЧИНИ НАНОЧАСТИНОК CdS/L-ЦИСТЕЇН: ОСОБЛИВОСТІ, СИНТЕЗ ТА ВЛАСТИВОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2414-0260.2022.1.58-69Анотація
В статті представлено матеріали огляду міжнародних та вітчизняних наукових робіт присвячених технології синтезу та дослідженню властивостей нанорозмірних частинок на основі напівпровідникового матеріалу CdS, та частинок кадмій сульфіду стабілізованого біосумісною амінокислотою L-цистеїн. Основну увагу у статті приділено результатам досліджень, що відображають різні методики синтезу наночастинок напівпровідникових матеріалів, основні стадії їх формування та дозрівання, залежність форми, розміру, морфології та властивостей отримуваних частинок від умов синтезу, концентрації та співвідношення вихідних реагентів у реакційному середовищі, адитивного впливу компонентів системи на досліджувані властивості наночастинок CdS/L-Цистеїн.
Метою роботи є встановлення фізико-хімічних закономірностей процесів синтезу низькорозмірних структур на основі наночастинок CdS з утворенням колоїдних розчинів нанокристалів CdS/L-Cys із прогнозованими властивостями, з’ясування кореляції між термодинамічними умовами утворення колоїдних систем та морфологією наночастинок, їх розміром і оптичними властивостями.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ліцензування
Стаття та будь-який пов’язаний з нею опублікований матеріал поширюється за ліцензією Attribution-NonCommercial 4.0 International (CC BY-NC 4.0)
Умови цієї ліцензії не впливають на права автора чи іншого творчого виконавця захищати цілісність і право власності на свою роботу.
Авторське право на макет журналу та обкладинки повністю належить ДВНЗ "Ужгородський національний університет".
Весь контент публікується добросовісно, і думки, висловлені авторами, є тільки їхніми та не обов’язково відображають точку зору ДВНЗ "Ужгородський національний університет".
Автори надають РВВ ДВНЗ "Ужгородський національний університет" ліцензію на публікацію статті та ідентифікують себе як першовидавця.
Авторське право
Авторські права на будь-яку статтю зберігаються за автором(ами).
Публікацію статті мають схвалити всі автори та відповідальні органи інститутів, в яких виконувалося дослідження, якщо такі є.
Автори можуть уповноважити одного зі своїх співавторів діяти від їхнього імені та бути автором-кореспондентом, який відповідає за листування з редакційною командою журналу.
Автори можуть надати будь-якій третій стороні право вільно використовувати статтю за умови зазначення авторів та належного оформлення цитування.